AGRO SHOW ZIELONE AGRO SHOW
Agroshow Bednary
Organizator: Pig
Język
PL

O wystawie

MAZURSKIE AGRO SHOW

MAZURSKIE AGRO SHOW co roku otwiera sezon wystaw rolniczych i jest najważniejszym wydarzeniem branżowym dedykowanym rolnikom z północno-wschodniej Polski.

To wystawa regionalna, stworzona z myślą o rolnikach, którzy mieszkają i pracują w województwie warmińsko-mazurskim i województwach ościennych, a także przeznaczona dla regionalnych dystrybutorów reprezentujących wszystkie czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i urządzeń rolniczych.  Na wystawie prezentują się także producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich, środków ochrony roślin oraz inne firmy z szeroko pojętej branży rolniczej.

Co roku na wystawie prezentuje się przeszło 200 firm i odwiedza ją 42 tysiące rolników. Impreza odbywa się w nowoczesnym obiekcie wystawienniczym Expo Mazury, w Ostródzie na ul. Grunwaldzkiej 55.

2 dniwystawy

Dlaczego warto?

Mazurskie AGRO SHOW Ostróda to największa i najliczniej odwiedzana przez wystawców i zwiedzających wystawa rolnicza w Polsce północno – wschodniej. Podczas dwóch dni wystawy prezentowane są maszyny i urządzenia wszystkich czołowych producentów krajowych, a także maszyny najważniejszych światowych marek.

Producenci i dealerzy na stałe wpisali Mazurskie AGRO SHOW do swojego kalendarza. Warto tu być, by jeszcze przed sezonem zaprezentować swoją ofertę rolnikom z regionu. A corocznie przybywa ich na wystawę przeszło 40 tysięcy. Dla rolników to również doskonała okazja, by już w lutym poznać najnowszą ofertę maszyn i zastanowić się nad zakupami sprzętu na nowy sezon. A jest w czym wybierać, bo podczas wystawy prezentuje się przeszło 200 firm.

5 lattradycji

42 tys.odwiedzajacych

Co o nas mówią?

Podczas piątej edycji wystawy w 2019 akredytowało się kilkudziesięciu dziennikarzy z prasy branżowej, lokalnej i ogólnopolskich mediów. Efektem ich pracy były liczne publikacje ukazujące się na łamach wielu tytułów.

W trakcie wystawy odbyła się konferencja prasowa Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Realizowany był magazyn Tydzień, który emitowany był na antenie TVP1. W prasie rolniczej oraz na portalach branżowych ukazało się wiele informacji z imprezy. Zachęcamy do ich śledzenia.

Zachęcamy również do obejrzenia oficjalnych materiałów z wystawy na naszym kanale YOU TUBE.

 

200wystawców

3.5 hapowierzchnii

Sprawdź jak dojechać

EXPO MAZURY
ul. Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda

bel
USTAW
POWIADOMIENIE
O ZBLIŻAJĄCEJ
SIĘ WYSTAWIE