ZIELONE AGRO SHOW MAZURSKIE AGRO SHOW
Agroshow Bednary
baner aplikacja 572x179 px baner wirtualny 572x179 px

Aktualności

Formularze na wystawę AGRO SHOW 2023

Dostępne są już formularze na wystawę AGRO SHOW 2023.

Dowiedz się więcej
Mazurskie agroshow

Odwołanie wystawy Mazurskie AGRO SHOW 2023

Uprzejmie informujemy, iż zarząd Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych, podjął decyzję o rezygnacji z organizacji przyszłorocznej edycji wystawy Mazurskie AGRO SHOW.

Dowiedz się więcej
PL

Data kolejnej edycji wystawy AGRO SHOW.

Kolejna edycja wystawy AGRO SHOW odbędzie się w dniach 22-24 września 2023 roku.

Dowiedz się więcej
AS  dzięujemy

AGRO SHOW 2022 - dziękujemy

Dziękujemy wszystkim wystawcom i zwiedzającym, że byliście częścią 23 Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW. Do zobaczenia za rok.

Dowiedz się więcej
AGRO SHOW Bednary

AGRO SHOW - pokazy maszyn

Podjęcie decyzji o zakupie maszyn rolniczych poprzedzone jest zawsze dokładną analizą dostępnych na rynku modeli. Możliwość zobaczenia wielu z nich w jednym miejscu, spotkania z przedstawicielami poszczególnych firm oraz szansa obejrzenia wielu nowoczesnych urządzeń w trakcie ich pracy jest najlepszym sposobem na wybór maszyn pod kątem indywidualnych potrzeb.

Dowiedz się więcej
AGRO SHOW Bednary

Podsumowanie wystawy AGRO SHOW

Kolejna edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW za nami. Skala i rozmach tego wydarzenia już dawno sytuują AGRO SHOW wśród największych rolniczych imprez na świecie, więc dla nas, organizatorów, to był weekend wypełniony wytężoną pracą, wysiłkiem i stresem, wynikającym z troski o to, by wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Dowiedz się więcej

AGRO SHOW Bednary

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych.

Dowiedz się więcej

3 dniwystawy

120 hapowierzchni

22 lattradycji

">120"> tys.zwiedzających

700 wystawców

bel
USTAW
POWIADOMIENIE
O ZBLIŻAJĄCEJ
SIĘ WYSTAWIE

Warning: Illegal string offset 'link' in /home/users/pigmiur/public_html/agroshow/public_html/agroshow/wp-content/themes/agroshow/footer.php on line 84