AGRO SHOW
Agroshow Bednary
Organizator: PIG
Język
PL

O wystawie

ZIELONE AGRO SHOW

ZIELONE AGRO SHOW to wystawa, która na stałe wpisała się do kalendarza imprez wystawienniczych. Jest pierwszą imprezą w Polsce poświęconą nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła. Poza wystawcami oferującymi nowoczesne maszyny rolnicze odwiedzić można także firmy produkujące nasiona, nawozy, pasze i dodatki paszowe, folie rolnicze, elementy wyposażenia budynków inwentarskich oraz wiele innych.

ZIELONE AGRO SHOW to niepowtarzalna okazja dla rolników, aby w jednym miejscu obejrzeć, porównać i wybrać najlepsze maszyny dostępne na światowych rynkach. Korzystając z wiedzy i pomocy wystawców każdy ma możliwość zapoznania się z technologią zbioru, kosztem eksploatacji, a także wydajnością maszyn.

2 dniwystawy

Dlaczego warto?

Zielone AGRO SHOW:

  • to jedyna wystawa dedykowana specjalnie dla hodowców bydła mlecznego i producentów mleka,
  • to największe i najlepiej zorganizowane pokazy maszyn zielonkowych w Polsce,
  • to niepowtarzalna okazja, by w jednym miejscu i czasie w tych samych warunkach polowych, zobaczyć w akcji maszyny, wszystkich czołowych światowych i krajowych producentów,
  • jedyna okazja by zapoznać się ze specjalistami i fachowcami w dziedzinie maszyn przeznaczonych do uprawy zielonek,
  • 150 wystawców w jednym miejscu,
  • co roku ponad 30 tysięcy zwiedzających.

21 lattradycji

30 tys.odwiedzajacych

Pokazy maszyn

Ważnym elementem wystawy są pokazy maszyn podczas pracy. Na polu można obejrzeć: kosiarki, agregaty do uprawy i podsiewu, prasy zwijające, praso-owijarki, owijarki, przyczepy zbierające, sieczkarnie polowe. Jest to niezwykle dynamiczny oraz widowiskowy show. Rolnicy oglądający pokazy mogą dokładnie przyjrzeć się pracy poszczególnych maszyn. W ostatniej edycji wystawy w pokazach zaprezentowanych zostało 56 maszyn.

Tradycyjnie wstęp na wystawę oraz parkingi oraz katalog są bezpłatne.  Izba dofinansuje przyjazdy grup organizowanych przez każdy podmiot, który się tego podejmie.

 

150wystawców

50 powierzchnii

Sprawdź jak dojechać

Moto-Park 08-503 Nowodwór (byłe lotnisko Ułęż).
Pozycja GPS 51.62248°N, 22.0883°E

bel
USTAW
POWIADOMIENIE
O ZBLIŻAJĄCEJ
SIĘ WYSTAWIE