ZIELONE AGRO SHOW MAZURSKIE AGRO SHOW
Agroshow Bednary

Dla zwiedzających

Dofinansowanie dla grup

Dofinansowanie do przyjazdu zorganizowanej grupy rolników.

Organizatorem przyjazdu może być każdy podmiot.

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych jak co roku przyznaje dofinansowanie do przyjazdu zorganizowanej grupy osób na wystawę AGRO SHOW.

Dopłata następuje do każdego zgłoszonego autokaru. O jej wysokości decyduje miejsce wyjazdu – wg tabeli załączonej poniżej. Za miejsce wyjazdu grupy uznawana jest siedziba organizatora (powiat).

UWAGA!!! – dofinansowanie dla szkół możliwe jest wyłącznie w piątek tj. 23.09.2022.

Rejestracja grup za pośrednictwem formularza była możliwa do 11 września br. Po 11 września br. do wszystkich organizatorów przyjazdów, którzy zarejestrowali grupę przez internet zostanie przesłana mailem wypełniona karta zgłoszenia.

Po tym terminie nadal można zarejestrować grupę, ale tylko w Biurze Wystawy w trakcie trwania AGRO SHOW. Do zarejestrowania grupy w Biurze Wystawy konieczna będzie karta zgłoszenia, która znajduje się poniżej w załączonych plikach.

Przyjeżdżając na wystawę proszę zabrać: kartę zgłoszenia, listy uczestników. Listy uczestników dostępne są poniżej, proszę je wydrukować i uzupełnić.
Na parkingu otrzymają Państwo kwit od parkingowego. Ze wszystkimi dokumentami należy udać się do Biura Wystawy.

UWAGA!!! W tym roku wstęp na wystawę jest płatny. Aby nie stać w kolejce przed wejściem na wystawę, prosimy zadbać o to, by uczestnicy wyjazdu kupili wcześniej bilety przez internet.

BILETY NA WYSTAWĘ MOŻNA KUPIĆ TUTAJ.


Karta Zgłoszenia [PDF]Regulamin dofinansowania [PDF]Załącznik do regulaminu dofinansowania - odległości [PDF]Lista uczestników [PDF]Lista uczestników dla szkół [PDF]

bel
USTAW
POWIADOMIENIE
O ZBLIŻAJĄCEJ
SIĘ WYSTAWIE